GTA.cz

Právě běží soutěž o X360 s Kinectem a skvělé tablety Acer Honza Svatoš| 24.06.2013 13:47

Od 22. do 30. června běží na populárním online herním serveru Raketka.cz soutěž s motivem cesty kolem světa. Na ní vás bude provázet maskot portálu, sama Raketka, pro kterou budete muset plnit rozmanité úkoly na některých z nejslavnějších míst na Zemi. Podíváte se tak třeba k tajemnému Stonehenge, Velké čínské zdi, nebo k soše Ježíše v Riu de Janeiru. Samotné úkoly spočívají v hraní zajímavých flashovek a luštění hádanek, které byly speciálně pro tuto soutěž navrženy.

 

 

Motivací vám budou nejenom samotná cesta a zábavné úkoly, ale samozřejmě také ceny. Hrát budete o Xbox 360 včetně Kinectu a dva výborné tablety od Aceru s dvoujádrovým procesorem. Šanci na výhru získáte v momentě, kdy splníte alespoň 6 soutěžních úkolů a získáte kód k otevření zámku od truhly, která skrývá nejedno překvapení. Stačí se přidat, a to na adrese

http://raketka.cz/cesta-kolem-sveta.

Propásli jste start soutěže? Ničeho se nebojte, když se teď přidáte, můžete až do 30. června splnit úkoly a do slosování se zařadit.

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!