GTA.cz

Soundtrack GTA V Miroslav Biarinec| 23.09.2013 16:13

 


Soundtrack GTA V bude dle Amazonu dostupný 24. 9. 2013, tedy zítra. Budete moci zakoupit jednotlivě Volume 1: Original Music; Volume 2: The Score; Volume 3: The Soundtrack a také album, které obsahuje všechny tyto části: The Music of Grand Theft Auto V (32,49$ za komplet a 11,99$ za Volume 1 až 3).
Uvidíme zda se zítra dočkáme možnosti koupě i na iTunes a dalších serverech. Hned jak bude soundtrack dostupný, tak vás budeme informovat.


Novější zpráva:GTA V: Mythbusters 1
Starší zpráva:Tipy a triky GTA V

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies