GTA.cz

Soutěž o deset herních konzolí Honza Svatoš| 14.02.2013 08:00

Zahrát si GTA na konzoli je samozřejmě daleko lepší, než se tísnit u počítače. Proto přinášíme jedinečnou možnost nějakou tu herní konzoli vyhrát. Deset v čele s Xbox Kinect z limitované edice Star Wars se jich totiž rozdává v soutěži na herním webu Raketka.cz.


Začít hrát můžete kdykoliv od 14. do 24. 2., takže proč se do toho nepustit rovnou teď. Všechny podrobnosti o hře najdete ZDE.

 

 


Starší zpráva:GTA V odloženo

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies