GTA.cz

Video z multiplayeru Grand Theft Auto 6? Miroslav Biarinec| 21.03.2023 19:19

Únik z předběžné vývojové verze očekávaného Grand Theft Auto 6 proběhl již před nějakým časem. Nyní se zdá, že někdo z této verze získal další video, které ukazuje některé záběry z multiplayerového módu.

Novinkou je zvýšení maximálního počtu hráčů, který by mohl být v GTA 6 Online zvýšen z aktuálního limitu 30 lidí na 32 hráčů. Poté si jistě všimnete také nových možností převzatých z RDR 2 - a to možnosti nést tělo.

Samozřejmě nejde o finální hru, ani o potvrzení, že půjde skutečně o GTA Online 2. Zajímavá ukázka to ale určitě je :). Těšíme se na oficiální představení, které se nám snad již blíží.

Edit: Video smazáno kvůli právům, takže tím je pravděpodobně potvrzena jeho pravost. Nakouknout můžete na tento obrázek, pokud bude také ještě dostupný.

 

 

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!