GTA.cz

Vyhlášení vítězů soutěže GTA.CZ o trička GTA V Miroslav Biarinec| 12.09.2013 21:13

 

Dnes tu máme slíbené vyhlášení soutěže o oficiální Rockstar trička Grand Theft Auto V. Soutěž probíhala od  17. 8. 2013 do 8. 9. 2013. Úkolem bylo natočit krátké video, které nás zaujme. Dorazilo téměř 40 videí a vybrat ty nejpovedenější bylo velmi těžké. Někdy vyhrál vtip a někdy dobré zpracování. Už dost zdržování, tady je seznam výherců a odkazy na jejich videa. Výhercům se ozveme na email ještě dnes. A už teď se můžete těšit na další velkou soutěž! Ceny rozhodně budou stát za to! Zůstaňte naladěni.

Výherci trička GTA V:


Novější zpráva:6 nových screenů a artwork
Starší zpráva:Artwork Chopa

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies