GTA.cz

Vyhodnotenie súťaže o sériu GTA hier pre iOS! Jakub Šimo| 17.01.2013 12:48

inapple

 

Ukončujeme našu súťaž o reklamné predmety webu gta.cz a sériu GTA hier pre iOS. Je nám veľkým potešením že sa do súťaže zapojilo 101 ľudí, no iba 85 z nich odpovedalo správne. Správna odpoveď na otázku: ”Koľko hier GTA bolo vydaných spoločnosťou Rockstar?” bola 12.

 

Výhercov nájdete na tomto odkaze. Výhercovia majú pokyny na facebook stránke kde sa súťažilo. Súťaž mala úspech a určite nebola posledná :) Zostaňte naladený! :-)


Novější zpráva:Hry roku 2012 Indian

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies