GTA.cz

Zpříjemněte si čekání na GTA5 s parádními akčními hrami zdarma Honza Svatoš| 28.06.2013 09:02

Čekání na GTA5 je úmorné a nebaví ani vás, ani nás. Pakliže to už nemůžete vydržet, máme pro vás několik tipů, jak ukrátit čas do zářijového vydání. Konkrétně jde o 3 skvělé akční hry, které jsou ke stažení i plnému vychutnání úplně zdarma. Najdete je na portálu Stahnu.cz, společně s dalšími programy a hrami ke stažení.

 

Crysis Wreckage

Standalone mód pro Crysis s epickým válečným konfliktem, dechberoucí grafikou a zajímavým příběhem? Ano, to si necháme líbit. Crysis Wreckage přesně to nabízí a rozhodně vás nezklame. Mimozemšťani, Severokorejci, spousta zbraní,… Intenzivní zábava na několik hodin zaručena.
Crysis Wreckage stahujte zde: http://stahnu.cz/akcni-hry/crysis-wreckage

 

 

PlanetSide 2

Velké online střílečky, kde proti sobě stojí stovky hráčů, byly dlouho snem všech milovníků epických akčních her. Nejdokonaleji tuto představu naplňuje PlanetSide, respektive její druhý díl. Staví proti sobě tři armády na cizí planetě – jde přitom o ryzí sci-fi plné futuristických zbraní, ovladatelných dopravních a bojových prostředků, jetpacků… Navíc se může pochlubit fantastickou grafikou a velmi příjemně nastaveným free-to-play modelem, takže si hru plnohodnotně užijete i bez placení.
PlanetSide 2 stahujte zde: http://stahnu.cz/multiplayerove-a-mmo-hry/planetside-2


 

Full Spectrum Warrior

A co takhle něco trochu taktičtějšího, kde více než rychlé reflexy užijete správný úsudek a schopnost taktizovat? Ve Full Spectrum Warrior se cvičili i američtí vojáci a na hře je to znát. Neovládáte v ní konkrétní vojáky, ale celé týmy, se kterými se musíte dostat z prekérních situací při boji ve městské zástavbě. Obtížnost hry je značná, takže doporučujeme začít tutoriálem, který vás vše potřebné naučí. Ani pak ale nebudete mít vyhráno, ale pořádná výzva je přesně tím, proč si tuhle hru dozajista oblíbíte, nepříčí-li se vám tedy tituly, u kterých se nezapotí jen vaše prsty, ale i hlava.
Full Spectrum Warrior stahujte zde: http://stahnu.cz/strategicke-hry/full-spectrum-warriorVyzkoušejte i další plné hry na Stahnu.cz a těšte se, jako my, na 17. září, kdy se znovu podíváme do San Andreas a jeho okolí.
 


vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!