GTA.cz

Hlavní postavy M. Biarinec & Radek Raudenský | 04.11.2011

Michael De Santa

Dabing: Ned Luke
Věk: kolem 40
Lokace:
Rockford Hills
Speciální dovednost:
"Bullet-Time" se zbraněmiMuž z prvního traileru. Vždy dobře oblečený, bývalý bankovní lupič. Žijící svůj nový život v Rockford Hills. Udělal s FIB dohodu a je v programu na ochranu svědků. Má manželku Amandu, kterou nesnáší a děti Tracy a Jimmyho. Tracy je teenagerka a Jimmymu je 20 let. S otcem si však moc nerozumí.
Jediný muž, který byl zblízka ukázán v prvním traileru a v něm jsme mohli slyšet právě jeho hlas.
Díky jeho problémům nejen s rodinou navštěvuje terapeuta.


Franklin Clinton

Dabing: Shawn Fonteno
Věk:
kolem 20
Lokace:
Jižní Los Santos
Speciální dovednost:
Slow-motion řízeníNejmladší z trojice protagonistů. Je fit, ambiciozní a nejschopnější z celé trojky.
Na příkaz šéfa krade auta. Firma je totiž prodává i lidem, kteří nebudou moci vozy splácet. On auta krade zpátky, rád by se ale dostal ze života plného zločinu někam výš. Uvidíme jak se mu to povede.
Poprvé ho uvidíme na pláži, kde hledá auto 9F (Audi R8), které má ukrást.
Jeho pes se jmenuje Chop.


Trevor Philips

Dabing: Steven Ogg
Věk: kolem 40
Lokace:
Blaine Country
Speciální dovednost:
dvojnásobné poškození nepřátel, poloviční ztráta zdraví, dpeciální útok na blízkoTak tento plešatící chlap, který žije v přívěsu je bývalý pilot. Příležitostně jede v drogách a žije stylem "dělej co chceš". Je ztělesněním chaosu. Najdeme ho v poušti v Blaine Country. Je to přítel Michaela. S Michaelem byli úspěšná dvojice bankovních lupičů. Za souseda má ještě většího šílence než je on. Souseda Rona, který je velmi paranoidní.
Poprvé ho uvidíme v přívěsu s ... ale to už se nechte překvapit.

Vedlejší postavy

 

Lamar Davis
Dabing:
Slink Johnson
Věk:
kolem 20Kamarád Franklina, drogový dealer a člen gangu Groove street. S Lamarem děláte mnoho misí, pracuje s vámi ve stejném autobazaru a krade s vámi auta. Zpočátku Flanklinovi velice pomáhal, dokonce mu věnoval i Chopa. ale po rozvinutí příběhu se jejich kamarádství velice změní.

Amanda De Santa
Dabing:
Vicki Van Tassel
Věk:
okolo 40
Lokace:
Rockford HillsManželka Michaela a matka Tracy a Jimmyho. Miluje utrácení peněz. Po společném zbohatnutí Michaela se jejich rodinný život velice ochladil a Michael býval čím dál častěji mimo domov, proto si Amanda našla svého milence, které můžeme poprvé spatřit za Franklina při krádeži Jimmyho auta.

Tracey De Santa
Dabing:
Michal Sinnott
Věk:
teenager
Lokace:
Rockford HillsDcera Michaela a sestra Jimmyho. Často chodí na různé párty a Michael jí často honí po celém městě.

Jimmy De Santa
Dabing:
Danny Tamberelli
Věk:
20 let
Lokace:
Rockford HillsSyn Michaela a Amandy. Přál by si být gangsterem, to je již patrné z jeho vystupování, oblečení a tetování. Jak už samotný artwork značí, je to hráč jako my. Bohatství svého otce si užívá plnými doušky. Zná dokonce pár drogových dealerů, díky čemuž také pomůže Michaelovi v pozdější části příběhu.

Chop
Dabing:
Pes

Lokace: Strawberry
Franklinův (Lamarův) rotvajler Chop. Franklinovi pomůže při mnohých věcech, například při hledání zloděje. Ve hře je možnost Chopovi např. aportovat míček, vzít ho na procházku, a díky aplikaci od R* na mobilní telefon můžete Chopa trénovat i mimo váš (reálný) domov.

Lester Crest

Dabing: Jay Klaitz
Lokace: Murrieta HeightsStarý známý přitel Michaela. Je velice geniální a má mnoho, mnoho kontaktů. I přes svůj tělesný handicap je stále velice aktivní, pomáhá a zajištuje plány, lidi a vybavení na vykrádací akce. Ve hře je to velice důležitá postava.


Tanisha Jackson
Dabing:
Yasha Jackson
Věk:
kolem 20
Lokace:
Jižní Los SantosFranklinova ex-přítelkyně. Nemá ráda jeho zálibu v autech a ostatní věci co se Franklinovy líbí.

Dr. Isiah Friedlander
Dabing:
Bryan Scott Johnson
Věk:
54
Lokace:
Del PerroPsychiatr naší hlavní postavy, Michaela. Pomáhá mu v těžkých chvílích a radí mu, co má dělat s rodinou a hlavně s jeho synem, Jimmym.

Ron Jakowski
Dabing:
David Mogentale
Lokace:
Baline CountyŠílený a paranoidní soused Trevora. Žije v přívěsu v poušti, stejně jako Trevor. Žije konspiračními teoriemi. Pomáhá Trevorovi v různých akcích a naučí ho střílet se sniperkou a lovit zvířata.

Nedůležité postavy

D (Ballas)
Dabing:
Jackie LongTento můž se objevil v druhém traileru. Společně s Lamarem a Chopem ho v jedné misi unesete.

Wade Hebert

Dabing: Matthew MaherKamarád Trevora, který se kamarádil i s Johnnem Klebitzem.

Floyd Hebert

Dabing: Jimmy Ray BennettFloyd je Trevorův známý. O to, jestli je to důležitá postava nebo není, je veliký spor. V příběhu ho moc nepotkáváte ale potkáváte jeho naplánované akce a jeho známé, které k vám poslal.

Clayton "Clay" Simons

Dabing: Keith SmithClay je členem The Lost MC. Po přesunutí gangu do Blaine County se stává přátelem s Trevorem, ale to se mu zatraceně nevyplatí.


Tao Cheng
Dabing: Richard HsuPracuje pro různé společnosti a zaujímá vyšší pozice. Máme možnost ho zabít v jedné z Trevorových misí (The Third Way).

Taův tlumočník
Dabing: Phil Nee

Debra
Dabing: Claire BurnesBydlí v apartmánu s bratrancem Floyda, Wade, který se také kamarádí s Trevorem. Trevor (nějaké překvapení?) je v proudu hádky zabije.

Harvey Molina
Dabing: Stewart Zully

Rocco Pelosi
Dabing: Greg SiffDalší postava, která uprchla z LC. V Los Santos se stal talentovaným agentem.


Solomon Richards

Dabing: Joel RooksFilmový producent ve Vinewoodu. Další zbohatlý člověk který si dokáže podplatit snad každého ve městě.Další postava od které dostáváte mise.

Molly Schultz
Dabing:
Elizabeth Mason


Asistentka, která zařizuje kontakt mezi našimi třemi hlavními postavami.

Michelle/Karen

Dabing:
Rebecca HendersonDalší postava z GTA IV. První přítelkyně hlavní postavy Niko Bellica.

Milton McLlroy
Dabing:
Quincy Dunn-Baker

Rickie Luckens
Dabing: Perry SilverRickie se objeví poprvé v misi kdy se Michael dostane do Life Invaderu. Po vraždě Jay Norrise byl vyhozen a stal se hackerem v Michaelově gangu, kde pomáhá s vypínáním bezpečnostních systémů ve vykrádacích akcích.

Poppy Mitchell

Dabing:
Rachel GittlerCelebrita a herečka ve Vinewoodu, kam se přestěhovala z LC z datadisku TBOGT. Najdeme jí ve dvou misích, kdy jí spolu Franklin spolu s Beverlym natáčí při...ehm...hrátkách s neznámým mužem.

Beverly Felton
Dabing:
Geoff CantorPaparazzi fotograf, kterému Franklin pomůže dodělat jeho film právě focením Poppy při jejích skandálech.

Hao

Dabing:
Rob YangMaude

Dabing:
Jodie Lynne McClintockPoprvé jí najdeme v prvním traileru. Je to taková ta typická stará paní která vás dokáže ztrapnit nebo setřít během jedné věty.

Cris Formage

Dabing:
Fred MelamedMuž, který vede Epsilon Program.

Johnny Klebitz
Dabing: Scott HillHlavní postava v GTA4- TLAD. Po konkurenci v LC se The Lost MC přesídlili do Blaine County. Johny si zde našel přítelkyni a vše se uklidnilo. Trevor, náš typický šílenec, si ale začal s jeho přítelkyní, což vyvrcholilo do vraždy Johnnyho a války mezi Trevorem a The Lost MC. Proto, pokud s Trevorem najedete do území obývané The Lost MC, začnou po vás členové gangu okamžitě střílet.

Patrik "Packie" McReary
Dabing: Ryan JohnstonPackie se objeví jako náhodná postava nedaleko Franklinova safeuhousu, kdy právě přepadá obchod. ujmete se role řidiče a tak si přivyděláte při jejich útěku. Packieho pak můžete najmout do svého týmu. Také jsme ho mohli najít v GTA IV

Tetička Denise
Dabing: Janet HubertFranklinova teta u které bydlí.

Simeon Yetarian
Dabing: Demosthenes ChrysanZaměstnává Lamara a Franklina. Ve hře vám dá několik misí.

Tenisový trenér
Dabing: Brad SchmidtMilenec

Ashley Butler
Dabing: Traci GodfreyDalší postava známá z GTA IV. Vyrostla spolu s Johnem Klebitzem. Právě s ní začal Johny chodit a právě s ní měl Trevor milostné hrátky.

Jock Cranley


Postava, kterou ve hře nevidíme, ale pouze o ní slyšíme. Je to hlavní kandidát na guvernéra San Andreas.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies