GTA.cz

Peníze v GTA V Honza Svatoš | 26.09.2018

Tento článek není hotový, stále se rozšiřuje!

 

Sbíráme VŠECHNY způsoby jak získat peníze v singleplayeru" v GTA V. Od získání pár dolarů až po velký balík peněz. Informace slouží jak pro úplné začátečníky, kteří shání peníze na svou první lepší zbraň, tak pro hráče, co mají GTA V prošel již několikrát, ale "tohle" třeba zrovna nevěděli. Pokud máte něco, co nám tu chybí, podělte se o to s námi, rádi to uveřejníme!

Své postřehy pište prosím do tohoto konkrétního tématu na našem fóru, děkujeme!

 

 

0) Plnit příběhové mise

Dávám to jako nultý bod, protože takto vydělávat peníze je z pohledu hry prostě normální a hra Vám dá přesně tolik, abyste mohli jít dál :) Chcete víc? Tak dělejte další věci:

 

1) Zabíjení civilistů

Nejzákladnější a nejprimitivnější způsob jak přijít k penězům, je zabít nějakého civilistu. Můžete ho zastřelit nebo jen obyčejně přejet autem. Většinou u sebe bude mít jen pár drobných, někdy ale také vůbec nic nebo trochu větší hotovost.

 

2) Vykrádání obchodů

Tento způsob je ověřený už i z minulých dílů. Stačí přijít do obchodu a zamířit zbraní na prodavače. Ten začne na pult sypat hotovost. Odměnu je tu pár tisíc a pár hvězdiček. :D
Zajímavost: Místo zbraně můžete použít i Chopův míček.

(poslal: fan/hráč J)


3) Převoz peněz

V blízkosti obrněného auta dostanete upozornění a na mapě se objeví modré kolečko. Pro získání peněz musíte odpálit zadní dveře, které nejlépe odpálíte Sticky bombami (dají se sehnat v Ammunation-shopu). Stačí hodit jednu bombu na zadní dveře a stisknout G. Rada: z auta vypadlé peníze rychle sebrat a pak rychle zdrhat!

(poslal: fan/hráč J)


4) Příjmy z nemovitostí

Až budete ve hře trochu dál, budete moci kupovat nemovitosti. Ty Vám generují zisk, ale také přidávají další možnosti, jak vydělat. Třeba odtahovat auta, přivážet vraky na vrakoviště, jezdit taxíkem.

Vše potřebné je podrobně sepsáno zde.

(poslal: fan/hráč J)

5) Zaměstnání pro Trevora

Po tom, co koupíte za Trevora molo s ponorkou a letiště, tak si můžete vydělat za:
a) úklid radioaktivního materiálu - nastoupíte do ponorky a v mobilu se Vám ukáže aplikace GPS, díky které hledáte odpad v moři. Za každý barel radioaktivního odpadu si vyděláte $23.000.
b) pašováním zboží jak autem tak i letadlem:

- Letadlem budete létat po checkpointech a vyhazovat akčním tlačítkem zboží. Musíte si dávat pozor na výšku,
jinak by po Vás šla policie.

- Pašovaní autem je prakticky stejné, jenom si nemusíte dávat pozor na výšku, ale na nepřátele.

(poslal: fan/hráč J)

 

6) Poslední mise pro Kifflom (Michael)

Postupem hrou se Michaelovi zpřístupní mise pro Kifflom (náboženská organizace v GTA V), kde si můžete přilepšit v poslední misi pro Kifflom, kdy máte za úkol odvést peníze. Tak si můžete vybrat, buď ukradnete peníze nebo pojedete až na konec a dostanete starý rezavý traktor. :D

(poslal: fan/hráč J)

7) Investice na internetu

Stránky lcn a bawsaq nabízí možnost obchodování s akciemi. Chce to jen mít u sebe větší částku peněz a nakupovat, když cena klesá a prodávat, když je cena co nejvýš. Ale je to jako v reálném životě, akcie se pohybují nahoru a dolu, takže si musíte udělat čas a pohyby sledovat, jinak proděláte. Můžete hodně získat, ale i prodělat.

Neověřeno: někdo tu psal, že ceny akcií jdou i ovlivňovat, např. když vystřílíte pár raket na Ammu-nation nebo jiné billboardy, tak cena příslušné firmy klesne.

(poslal: michelin)

 

8) Kufřík s penězi

Asi 300 m +/- jižně od pobřeží a asi 1 km severozápadně od mola s ruským kolem, se v oceánu nachází jakési potrubí s nádrží připomínající ponorku. Na ní je položený kufřík s pětadvaceti tisíci. Není to hluboko, takže se dá sebrat i bez potápěčského obleku. Navíc se kufřík po čase opět objeví, takže se dá sbírat opakovaně!

(poslal: michelin)

 

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!