Scorpions.cz | Cheater.cz | RedDead.cz | Mafia 1 & 2 | NFS | Porse.cz | Stalker | ARMAseries | Worms | TGames | Vietcong | JVT
GTA.cz |

GTA 5

Domácí stránka | RSS kanál | E-mail
GTA.cz
Reklama

Tipy a triky Mira | 22.09.2013

1. Padák zdarma
Na úplném začátku hry (Po misi Franklin and Lamar) je možné získat padák. Nachází se na vrcholu vysokého žlutého jeřábu, který je na stavbě Mile High Club (vedle Simeonova bazaru). Bohužel na samotný jeřáb se leze asi šest minut reálného času.
(Zaslal: Vikom)

2. Helikoptéra

Na úplném začátku hry (Po misi Franklin and Lamar) je možné získat helikoptéru, která není na zakázaném území (letišti nebo základně). Nachází se na střeše nemocnice v jižní části LS. Na střechu se dá vylézt po dvou žebřících.
(Zaslal: Vikom)

 

3. Minimise
Modré body jsou menší mise, které musíte najít ve světě.

4. Ikony oranžové lebky jsou speciální běsnící mise, které může plnit pouze Trevor.

5. Abyste zjistili, které příběhové mise může vaše aktuální postava dělat, hledejte na mapě větší ikony misí. Ikony na mapě jsou také barevně rozlišeny- modré ikony pro Michaela, zelené pro Franklina a oranžové pro Trevora.

6. Když přepínáte mezi třemi hlavními postavami, číslo pod každou postavou značí dostupné mise pro každou postavu.

7. Rychlé peníze
Můžete ukrást obrněný vůz pro přepravu peněz a rozbít zadní dveře (například granátometem), díky tomu vypadnou kufříky s penězi.

8. Jak vykrást jakýkoliv obchod
Můžete vykrást jakýkoli obchod ve hře tak, že vejdete dovnitř, dveře se za vámi zavřou, pak začnete odcházet, ale zastavíte se na půli cesty, takže vaše postava udržuje otevřené dveře, to vám umožní připravit si zbraň a zamířit na prodavače. Můžete střelit do pokladny a pytle s penězi vypadnou na zem.

9. Emaily
Odpovídejte na vaše e-maily ve hře. To je užitečný způsob, jak se ponořit do životů hlavních postav.

10. Zdraví
Pokud se potřebujete uzdravit, můžete najít lékárničky ve svých úkrytech nebo najít prodejnu a koupit nějaké jídlo (po městě jsou také rozptýlené prodejní automaty), můžete také zkusit najít prostitutku.

11. Další tip na úkryt před policií
Můžete se schovat před policií ve velkých keřích.


12. Nádrže u aut
Když střelíte do zadního blatníku u auta tak z auta poteče benzín, který potom jde zapálit.
(Zaslal: ELDO)

13. Padák zdarma
Mám tip na padák zdarma. Jeden je na horní stanici lanovky na nástupišti mezi kabinkami. Stačí vzít a můžete skočit dolů z hory.
(Zaslal: Radek cz)

14. Ragdoll
Když skočíte a zmáčknete kolečko (Na Xboxu asi B) tak se spustí ragdoll mode.
(Zaslal: T. Urbán)

15. Zdraví
Tip jak získat zdraví: stačí někoho sejmout na ulici a zavolat 911 / Paramedic. Přijede sanitka a až z vylezou záchranáři nasednete a doplní se zdraví.
(coocoon)

16. Auto po autonehodě
Když zemřete při autonehodě, tak si auto pak můžete vyzvednou na policejní stanici za $250 (ikona na mapě)17. Potápěčské vybavení

Video s lokací, kde hledat najdete na našem Youtube.


18. Taxi zdarma

Když si za Franklina koupíte taxikářskou firmu, budete za něho moci jezdit zadarmo.
(Zaslal: PanBeeCZ)

19. Shození lanovky

Když na kabinovou lanovku která jezdí na Mount Chilliad hodíte C4 (sticky bombs) a odpálíte je tak by lanovka měla spadnout (jen ta kabinka).

(Zaslal: Trolas0)

vyhledávání

GTA V v prodeji!

Reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
moje ochranka - N-Paul

editorial

Na konci dubna uběhlo již 11 let od vydání GTA IV na PS3 a Xbox 360. Je až skoro neuvěřitelné, že těch 11 let uteklo tak rychle. Pamatuji si to, jako kdyby to bylo před rokem, kdy vycházely první preview a první spekulace co revolučního hra přinese. A Liberty City, povedený příběh, celková atmosféra hry, Niko, Roman a další a další postavy přinesly opravdu skvělý zážitek a i navazující TBoGT a TLaD byly trhákem, na které rád vzpomínám. Těžko říci, proč se k tomuto konceptu v R* již nevrátili a nepřichystali i pro GTA V nějaké rozšíření pro singleplayer, po kterém hráči celkem často volali. Náhradou byly zajímavé updaty pro GTA Online, které se finančně více vyplatily. A v tom bude asi pravděpodobně odpověď, proč se k základní hře již v R* nevraceli. Vraťme se zpět k GTA IV a Liberty City, do kterého bychom se podle posledních spekulací měli vrátit v dalším díle, kde by se mělo cestovat i do Vice City. A to je pěkná představa :-)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!