GTA.cz

Rostliny Peyote M. Biarinec | 12.01.2015Rostliny Peyote najdete pouze ve verzích GTA V pro PS4, Xbox One a PC po celém San Andreas.
Peyote je název existujícího kaktusu, který má značné psychotropní účinky. Stejně tak i ve hře, kde ji může postava sníst, se následně dostaví jisté halucinogenní účinky - proměna ve zvíře.
Rostliny Peyote vám umožní stát se po jistou dobu jedním ze zvířat, které v San Andreas běžně potkáváte.
Předem si ale nemůžete vybrat do kterého zvířete se "převtělíte". Nicméně, když jste v blízkosti rostliny, tak se z okolí ozývají zvuky, které vám napoví, do kterého zvířete vám rostlina pomůže se převtělit.

 

Seznam zvířat spolu se screenshoty najdete v galerii Rostliny Peyote - přehled zvířat


Jakmile se k jedné z rostlin přiblížíte, stiskněte tlačítko/klávesu a postava následně rostlinu sní. Potom omdlí, obrazovka zčerná a vy se ocitnete v těle zvířete. I když jde o halucinaci, můžete se volně pohybovat (v případě ptáků i létat). Můžete také komunikovat i s ostaními zvířaty.

V těle ptáka se můžete pohybovat skutečně kde jen chcete, ovládání je snadné. Dokonce je tu i myšleno na speciální klávesu na ... ano, skutečně můžete v roli ptačího gangstera někoho po****.

 V případě, že zvíře zemře, halicunace končí a nezbývá vám nic jiného, než najít jinou rostlinu.


 

 

 

Zlatá rostlina Peyote - jak se proměnit na Bigfoota

 

Šikovní hráči z komunity odhalili, že po shromáždění 27 základních rostlin Peyote se na mapě objevuje zlatý Peyote, který promění aktuální postavu na sněžného muže (Bigfoota). Nejprve je však nutné splnit následující podmínky: 

  • Hra dokončena na 100%, včetně bonusové mise "The Last One"
  • Hráč nesmí v misi The Last One zabít Bigfoota
  • Nalezeno a snědených všech 27 základních rostlin Peyote
  • Počasí nastaveno na mlhu (PC) nebo sníh (next-gen konzole)
  • Herní čas mezi 5:30 až 8:30 

Lokalita zlatého Peyote se mění podle aktuálního dne ve hře. Seznam všech pozicí, kde ho můžete objevit, naleznete v naší interaktivní mapě.

 

 

vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!