GTA.cz

Animátor Rockstar North prozradil datum vydání Miroslav Biarinec| 10.04.2012 07:13 |zdroj: Joystiq

Alex O'Dwyer, animátor pracující v Rockstar North si sepsal svůj životopis a vystavil ho na web. To není nic zajímavého, až na seznam titulů na kterých pracoval.Pracoval samozřejmě i na GTA 5. To napsal hned jako první v seznamu. Teď se dostáváme k tomu zajímavému. U titulů napsal i data vydání. U GTA 5 tedy říjen 2012 a pozor, rovnou pro PC, PS3 a Xbox 360.
Životopis byl po pár hodinách od odhalení zahraničními weby smazán, ale to mu i tak nedává velkou důležitost. JE to tedy malý záchvěv naděje, že by hra mohla vyjít i tento rok. Ale věřit tomu nemůžeme. Před nedávnem se zas spekulovalo o příštím roku. Počkáme si až co řeknou přímo Rockstar.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies