GTA.cz

Beach Bum již příští týden! Miroslav Biarinec| 13.11.2013 16:33 Očekávaný balíček do GTA Online - Beach Bum a mnoho dalšího bude přidáno skrze aktualizaci 1.06 již v úterý 19. 11. 2013.
Těšit se můžete na nové zbraně, zábavné vozidla na souši i na vodu, práce, nové účesy a tetování.
Mezi zbraněmi se objeví i rozbitá láhev a nová SNS pistole. Vše půjde používat i v singleplayeru s Michaelem, Franklinem a Trevorem.


 Grass Route II (Závod)- Toto pokračování oblíbené Grass Route Race začíná na severním břehu řeky Zancudo, pokračuje přes zrádné mokřady a končí na pláži v North Chumash.
Survival on Del Perro Pier (Survival)- Postavte se vlnám neúnavných nepřátel.
View of Vespucci (Parašutismus)- Seskočte z výšky devítiset metrů přímo na Vespucciho pláž.
Paleto Beach (Team Deathmatch)- Zúčastněte se týmového zápasu smrti pro 4-8 hráčů na romantickém pobřeží.
Sundae Driving (Bike Race)- Projeďte se na motorce po Vespucciho pláži a zúčastněte se závodu.

V Beach Bum aktualizaci najdeme spoustu nových vozidel, například písečnou buginu BF Bifta, off-road truck Canis Kalahari, karavan Bravado Paradise a rychlý motorový člun Speeder. Za vozidla nemusíte ve hře platit, suchozemská vozidla jsou dostupná přes stránku southernsanandreassuperautos.com  a člun najdete na docktease.com na vašem telefonu ve hře(pro dodání volejte Pegasus). Tato vozidla budou dostupná také v příběhovém módu,k jejich získání navštivte vaši garáž.

Aktualizace bude obsahovat dvě nové zbraně - SNS pistoli a rozbitou láhev. Zbraně budou dostupné zdarma v Ammu - Nation v GTA Online.
Můžete vystrojit svou postavu se stylovými kraťasy, neonovým surfařským oblečením, tribal tetováním, rozcuchanými vlasy, atd.


Novější zpráva:GTA V Mythbusters: Episode 8

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies