GTA.cz

Cover verze soundtracků GTA Miroslav Biarinec| 09.07.2013 07:39

Na Youtube můžete najít plno zajímavých videí. Takhle úžasná videa se ale objevují jen zřídka. Chlapec, který si říká Squid Physics vytvořil covery na tři soudtracky z GTA série. A bezesporu vytvořil něco fantastického a povedeného, co se dá poslouchat stále dokola. Pro hráče GTA je to něco jako hymna. A na zkrácení čekání na vydání gameplay videa GTA V se jistě hodí!

 

 

 


Novější zpráva:Prozrazení PC verze GTA V?

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies