GTA.cz

Ďalší krok k realite ? Lukáš Bryndziar| 14.01.2012 11:00

Fanúšikovia GTA V opäť objavili prehliadnuté. Podľa nasledujúceho obrázka sa pravdepodobne postavy v GTA V budú aj potiť, čo bude veľmi dobré a reálne hlavne pri posilňovaní.

Na druhej fotke som aj šípkami znázornil pot, tieň a osvetlenú časť osoby. Medzi potom a tieňom je rozdiel, takže pravdepodobne o ten pot aj ide. Doposiaľ sme sa mohli stretnúť len so zakrvaveným oblečením v GTA IV, no tentoraz k tomu pribudne aj pot.

 


Starší zpráva:Psy v GTA V !

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies