GTA.cz

Další střípky informací k nadcházejícím DLC Miroslav Biarinec| 21.03.2016 10:07

Máme tu nejnovější shrnutí informací, které zatím víme o nových DLC do GTA Online. Další nové kusé informace od leakerů, kteří velkou část obsahu nových updatů zveřejní vždy s předstihem a to z kódu hry.

Yan2295 tvrdí, že nás nová auta čekají v následujícím pořadí: Tornado Custom, Minivan Custom, Sabre Turbo Custom. A to jedno po druhém, každé zvlášť. Týden po týdnu. Ale nevylučuje, že se to samozřejmě může změnit. A ano, bohužel očekávané a oblíbené Sabre Turbo Custom až na úplném konci.
Uvidíme jak to nakonec v R* vymyslí. V Lowriders Custom Classics vyšly všechna tři auta najednou. Teď to bude tedy možná jinak...
Nová auta, jsme vám již jako první ukázali, ale můžete si je připomenout zde:


Dva nové adversary módy

Ve stejný den, kdy vyjde DLC s vozidlem Minivan Custom, by měl také vyjít nový adversary mód s názvem Inch by Inch. O tom jsme vás již informovali minulý čtvrtek a konečně známe jeho jméno. Jde o nový "rugby" mód.

  


Nově tu máme také informace o dalším adversary módu - In and Out. Ten by měl vyjít až na začátku května (až tedy s vozidlem Sabre?). A patrně půjde o dva týmy proti sobě - držení balíčků po čas daný v jednom kole. "IAO_HELP_1 = If all remaining packages are held at the end of the timer, attackers will get a further minute to deliver them. If any of the held packages are dropped during Sudden Death the defenders win. "

TezFunz zkódu hry zjistil, že R* patrně chystá 8 nových VIP misí. Dvě z nich VIP výzvy - GB_DPAD_CASH and GB_DPAD_SAL. 
A nalezl také nový kontakt "CELL_P_ASSIST" s číslem 611-555-0156. To samozřejmě zatím nefunguje.

Jde stále pouze o spekulace. Ale tihle dva již dokázali, že spousta informací které získali, se později téměř vždy vyplnila. 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies