GTA.cz

Datum vydání GTA 5 stále nejasné Miroslav Biarinec| 01.08.2012 00:42I přes menší internetové šílenství kolem data vydání, které mělo být údajně odhaleno dnes/včera zůstáváme stále skeptičtí. Vydavatelství Take-Two stále mlčí. A dozvěděli jsme se pouze to, že je GTA V ve fázi TBA. Takže se nad nějakým reálným datem vydání ve vedení společnosti stále ještě horentně diskutuje a jedná s analytiky a manažery, vývojáři...  Uvidíme, a jsme moc zvědaví, jaké datum to bude. Nejčastěji se mluví o prvním kvartálu 2013, ale i tak to jsou jen odhady. Rockstar na hře prý udělalo významný pokrok, tak bychom si nějakou oficiální zprávu zasloužili. Nicméně si na datum nejspíše nějaký čas počkáme a mezitím možná uvidíme další screenshoty a třeba i trailer.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies