GTA.cz

Franklin zpět v práci na novém DLC? Miroslav Biarinec| 12.01.2016 20:09

O tom, že se chystá datadisk pro příběhovou - singleplayerovou část GTA 5, jsme informovali již před časem. Ostatně přípravy tohoto DLC odhalili samotní R*. Dlouho se nic nedělo a datadisk nikde, ale v poslední době tu máme další a další indicie, které ukazují, že se možná dané DLC blíží.

Shawn Fonteno, dabér a také předloha postavy Franklina teď ale přikládá na oheň spekulací! Zveřejnil totiž na svém instagramu fotku sebe sama v obleku pro motion capture, který se používá pro zachycení a převedení jeho pohybů do hry, a to patrně v budově Rockstar Games.
Fotku doplnil pouhým LOL.
Pracuje se ještě stále na singleplayerovém DLC? Nebo je to starší fotka a příběhové DLC nás čeká již brzy? A nebo jde ještě o starší fotku z tvorby GTA 5? To jsou možné otázky, na které zatím nemáme jasnou odpověď.
Sledujte GTA.CZ a jistě se dozvíte brzy víc!

 


vyhledávání

reklama

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Grand Theft Auto 6 se nám po sakra dlouhém čekání již oficiálně ukázalo. Dočkáme se ale odložení, nebo to tentokrát nenastane? Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!