GTA.cz

GTA 5 patch 1.28 způsobuje na PC potíže Miroslav Biarinec| 14.07.2015 09:45

Po očekávaném vydání druhé části updatu ILL-GOTTEN GAINS si začali PC hráči stěžovat na zhoršenou plynulost hry. A patrně tomu tak opravdu je.
R* do updatu přidali další ochranu proti módování, která je však zahrnuta mezi 3MB zbytečného kódu. Ten ale způsobuje značné zpomalení hry! Někteří z hráčů hlásí tak nízké FPS, že hru nemůžou ani hrát.
Uvidíme jak celou situaci v R* napraví. Zatím jim potíže nahlásilo velké množstí lidí, takže věříme, že se na nápravě, nebo jiném řešení proti cheaterům v GTA Online již pracuje.
Cheatery v GTA Online si samozřejmě nepřeje nejen R*, ale i většina hráčů. Stále jde o řešení spíše na úkor modifikací v singleplayeru, o které ale přijít rozhodně nechceme.


Novější zpráva:Šílené video - Holy Sh.t

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies