GTA.cz

GTA 5 v prosincovém Gameinformeru Miroslav Biarinec| 11.10.2012 21:10 |zdroj: gameinformer.com

Po delším čekání tu máme konečně dobrou zprávu.
Do ústředí Rockstar v New Yorku byli pozvaní redaktoři a šéfredaktor magazínu Gameinformer. Pokud si pamatujete, tak právě tento magazín přichází vždy jako první s velmi exluzivními informacemi před každým vydáním dílu GTA.
Šéfredaktor Gameinformeru, který se možná právě teď dívá na některou z ukázek z GTA 5, nebo ji dokonce i hraje, tak právě ten oznámil nyní na svém Twitteru, že se GTA 5 dostane již v prosinci na titulku magazínu.
To znamená, že magazín přinese nové  informace, možná i screenshoty a samozřejmě své vlastní dojmy.

Těšíme se na prosinec!
 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies