GTA.cz

GTA Online: Statistiky Miroslav Biarinec| 15.11.2014 02:55

Příští týden se s vydáním Grand Theft Auto V na PS4 a Xbox One chystáme uvést do Los Santos a Blaine County nové obyvatele a při té příležitosti chceme poděkovat úžasným a oddaným hráčům, kteří během roku hráli GTA Online na PS3 a Xbox 360. My jsme sice poskytli svět a nástroje, ale ve skutečnosti jste to vy, hráči, díky komu se stal Online svět tak úžasným. Pro vaši představu se můžete podívat na statistiky GTA Online.

Víme, že se nemůžete dočkat nových informací. Chystáme se přidat několik úžasných věcí a stále rozšiřovat a rozvíjet svět GTA Online – včetně očekáváného spuštění Online Heist misí, které budou dostupné na všech 4 konzolích po vydání hry na PS4 a Xbox One.  

Rockstar Games

 Starší zpráva:Heist mise pro GTA Online

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies