GTA.cz

GTA V na Gamescomu? Miroslav Biarinec| 01.07.2012 21:50

Na internetu se začaly množit dotazy na to, zda-li se Rockstar objeví alespoň na Gamescomu. Rockstar před časem již vydali Max Payne 3, tudíž bychom se logicky mohli dočkat konečně něčeho ohledně GTA 5. Bohužel jsme se nic konkrétního opět nedozvěděli. Ale že by se Rockstar mohli na Gamescomu objevit dosvědčuje i oficiální trailer na samotný Gamescom. Zaměřte se na 1:49 videa.


Trailer na GTA v se ve videu skutečně objevuje, takže uvidíme co se dozvíme a co R* ukáží. A to již 15.8. v Cologne, v Německu.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies