GTA.cz

GTA V na jaře 2013? Miroslav Biarinec| 28.10.2012 16:59

Dnes jedna nepotvrzená a neoficiální novinka. Na internetu se objevila fotka plakátu s údajným druhým artorkem. Vidíme na ní i ten první a na druhém hispánce se psem na řetězu. Ale to nejdůležitější je napsáno dole. Jaro 2013. Můžeme se tedy na GTA V těšit již na jaře? Uvidíme zda je fotka pravá a jestli se GTA V dočkáme už na jaře. R* brzy uvolní další artworky, tak se nám snad potvrdí alespoň ten artwork.

 

Novější zpráva:Další únik artworků!
Starší zpráva:8 888 - díky!

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies