GTA.cz

Heist mise pro GTA Online Miroslav Biarinec| 14.11.2014 07:00 |zdroj: R*

 

Je to tak. Po roce, kdy bylo spuštěno GTA Online se konečně blíží heist mise. Oficiálně máme přislíbeno vydání heist misí při vydání první nejbližší aktualizace GTA Online pro Next-gen konzole. Nebojte se, aktualizace se opravdu bude týkat nových konzolí, do kterých přinese heist mise, ale v R* nezapomněli ani na hráče PS3 a Xbox 360 verzí. Aktualizace by tedy měla proběhnout na všech aktuálních platformách.
Je tomu skutečně již rok, takže můžeme očekávat opravdu vyladěný a dokonalý kus práce. Těšíme se.


Novější zpráva:GTA Online: Statistiky

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies