GTA.cz

Konzole PS4 + GTA V v předprodeji Miroslav Biarinec| 13.10.2014 11:54Český herní obchod Xzone dnešním dnem odstartoval předprodej cenově výhodného balení konzole PlayStation 4 s hrou GTA V. Cena je stanovena na příjemných 11690 Kč a tak pokud jste se ještě ke koupi konzole nedostali, je to možná právě pro Vás výhodná koupě. Při koupi konzole a hry ve společném balení oproti koupě samotné konzole a samotné hry ušetříte necelý jeden tisíc korun. Balení bude dostupné s datem vydání hry a to 18.11. 2014.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies