GTA.cz

Prodeje GTA V po vydání na PC Miroslav Biarinec| 19.05.2015 13:03

V minulé novince ohledně prodejů GTA V jsme vás informovali o tom, že se již celosvětově prodalo přes 45 milionů kopií hry napříč všemi platformami mimo PC.Nyní po vydání hry na PC tu jsou čerstvá čísla, která prozradil samotný vydavatel. Hra překonala již 52 000 000 prodaných kusů pro platformy PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One a PC. Tato čísla mohou závidět kdejaká úspěšná vydavatelství. My věříme, že se již pracuje na dalších vylepšeních a možná také na novém díle... :-)


Novější zpráva:GTA V - 1983

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies