GTA.cz

Více než 45 miliónu prodaných kopií GTA 5 Miroslav Biarinec| 04.02.2015 00:02

 

Před necelým měsícem jsme Vás informovali o prodejních číslech úspěšného Grand Theft Auto 5. Ty činily k začátku tohoto roku téměř 40 milionů kusů. Uběhlo pár týdnů a máme tu čerstvá data.
Take-Two čísla prodejů poskytly investorům a ti jsou jistě spokojeni. GTA 5 pro novou generaci konzolí (PS4 a Xbox One) táhne a již se prodalo přes 10 milionů kopií, přestože hra vyšla před dva a půl měsíci. (Pro porovnání čísla z počátku roku: PS4  4 730 000 kusů, verze pro Xbox One 1 810 000 kusů.)
GTA 5 tak již pokořilo hranici 45 miliónu celosvětově prodaných kusů a čísla ještě porostou.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies