GTA.cz

První detaily o Bikers DLC Miroslav Biarinec| 04.10.2016 13:27

Opět Vám jako první přinášíme ověřené zajímavé detaily o BIKERS DLC, které vyjde dnes na PC, PS4 a Xbox one v GTA Online!
Jako první si tak můžete prohlédnout jaké nové motorky Vás v GTA Online budou v tomto DLC čekat. A jako vždy s předstihem budete znát také jejich ceny.

Čekat nás bude také nový Adversary mód s názvem Slipstream (7 variant) pro 4-16 háčů.

 


A pokud vás zajímá nové oblečení a helmy, koukněte na následující video.


A zatím stále nepotvrzeno zůstává 8 dalších vozidel. Pokud se nevejdou do dnešního updatu, tak už teď víme, že se jich brzy dočkáme v další části DLC. Únik fotek tak přichází opravdu brzy, ale to je jen dobře. Víme, na co se můžeme těšit. Chcete je dopředu vidět? Tak tady jsou! A vypadají zatraceně dobře!
(Autorem fotek je CrewBoss.)

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies