GTA.cz

Rozbor posledních screenshotů Miroslav Biarinec| 29.08.2012 11:13

Dnes tu pro Vás mám rozbor posledních screenshotů, které si zaslouží bližší zkoumání.

Na prvním screenu máme letadlo a v pozadí hornatou krajinu s řekou. Řeka na konci však vypadá, že končí. Že by vodopád?
V letadle sedí černoch/hispánec. A není na screenech poprvé. Jde o stejnou postavu, která je na dalších screenech?

 


U dalšího screenu se zaměříme nejprve na postavu. Může jít o stejnou postavu, která utíkala v traileru? Může. (I Niko vypadal na hodně screenech z bety trochu odlišně.) A soudit to můžeme podle velké podobnosti postav a i podle bot. 

   


Dále tu máme také auto, které se muž nejspíš snaží ukrást. Podle všeho, nejspíš Feroci a nebo je to něco úplně jiného. V pozdaí celého screenu vidíme stadion, který jistě všichni ze SA znáte.  A ještě tu od fanoušků máme odhalené předlohy policejních aut.


    

 

Na posledním rozebíraném screenu vidíme opět černocha/hispánce, který ujíždí před policií. Může se jednat o jednoho člověka?

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies