GTA.cz

Spuštění nové verze webu Honza Svatoš| 02.01.2009 07:30

Zdravím všechny čtenáře GTA.cz!
Srdečně Vás vítám na nových stránkách, které jsme pro Vás připravovali s přestávkami neuvěřitelné dva roky! Čeká Vás zde kromě nového designu několik vylepšení, např. absolutní předělání všech download sekcí (nafocení a vyzkoušení modelů v SA, likvidace duplicitních atd.), nové galerie, SEO názvy, RSS kanál, validnější kód pro Vaše prohlížeče apod. Možná se Vám ne všechny změny budou líbit, ale chci Vás poprosit o shovívavost a trochu nadhledu, než začnete psát kritiku. Změna byla potřebná a nutná, jak z pohledu Vašeho, tak i z toho našeho - technického. Přejeme Vám, ať jste spokojení nebo ať si aspoň zvyknete! :-)
S novou verzí stránek se vrací do našich řad emeritní šéfredaktor AnhHai a to rovnou a opět na místo šéfredaktora! :-) Jako svoji pravou ruku (říkejme mu co-šéfredaktor) si vybral dosavadního zástupce šéfredaktora Miru22. O dalším složení redakce Vás budeme na tomto místě informovat během následujících dní.
 
Poděkování, aneb na této verzi se podíleli:
Kajli - naplnění a převedení drtivé většiny dat v největším modulu SanAndreas a několika dalších modulů, podporování mé osoby, konzultace, komunikace s týmem, prostě za díky za vše! :-*
Mira22 - na V3 má obrovský podíl, zvláště za jeho mravenčí práci při plnění dat, článků a novinek.
Morny - nafotil a vyzkoušel pro Vás všechny (VŠECHNY!) modely dopravních prostředků v GTA SA!
Keďo - nahazování dat v MP modulu!
Noruen - za nahazování dat v GTA1 modulu a hlavně za grafickou práci, většinu hlaviček a plnění našich zvhrlých grafických nápadů ;-)
KenR - pomoc při na GTA4 modulu.
Jakub91111 - pomoc na MP modulu.
Superman2 - pomoc na MP modulu.
LastHunter - pilotní verze Download Manažera a prvotní nakódování těchto stránek do XHTML a CSS.
Deli - design těchto stránek, který jste si sami vybrali v soutěži
A poděkování sobě? :-) Že jsem to vydržel a že to fakt vyšlo, protožo toilk problémů jsem snad nikdy neřešil :-)
 
Budoucnost? První měsíce budou o testování a vychytávání chybiček, dále se budeme věnovat GTA4 sekci a možná Vás potěší, že budeme pořádat nové soutěže a některé dokonce o věcné a hodnotné ceny!
Ať se Vám tu líbí a jste tu spokojeni!

ScoKing
 


Chtěl bych napsat pár slov, k této významné události. S novým webem a designem přichází i nové články, nové návody, nové modifikace a také nové starosti. Těch bude doufám co nejméně a více bude těch příjemných chvil. Na designu a celé nové verzi GTA.cz mají největší zásluhu dva lidé. Jsou to Kajlin a ScoKing. Jistě je znáte :) bez nich by tohle všechno nemohlo vzniknout, věnovali tomu přes rok práce a pod rukama jim prošlo, troufám si říct desetitisíce souborů. Já jim děkuji za to, že jsem se mohl přidat a alespoň trochu jim pomoct. Moc děkuju.Budeme se dále snažit, aby jste zde na webu našli všechno co jen bude možné o GTA najít a doufáme, že nám budete držet přízeň i v tom dalším roce 2009. Kdybych se měl ohlédnout za tím předchozím rokem, nejsilnějším zážitkem bylo bezesporu vydání GTA 4 na naší Pc platformu. Nejvíce nás potěšilo překročení magické 10 000 000 návštěvy gta.cz, což je skoro neuvěřitelné a mnohokrát vám děkujeme.
V nadcházejícím roce s vaší velkou pomocí jistě dosáhneme dalších astronomických čísel návštěvnosti a to nás dokáže popohnat kupředu.
Také doufám, že se na našem webu i pobavíte ať už u nějaké soutěže, či chatu s hráči GTA a že se k nám zase rádi vrátíte, ať už najít nějakou informaci, nebo si jen tak popovídat o GTA.


Chtěl bych vám představit první program na úpravu GTA IV a to Spark IV.
Program vám otevře soubory textur a modelů a již teď si sami můžete upravit jakékoli textury a vyrobit vlastní mód. S laskavým svolením autora speciálně pro gta.cz si ho můžete stáhnout zde http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=384933


zde je malé video http://www.youtube.com/watch?v=-d9pEyJs6Yk  
 
                                                                                                                            Mira22
 

 
I já jsem si pro vás připravila několik slov. Nechci se tu rozepisovat o svých zásluhách, ale chtěla bych jen říct, že převodu gta.cz do v3 jsem věnovala dobrý rok volného času. A to mluvím jen o české verzi. Mám také prsty v přeložení stránek San Andreas do angličtiny. Jen pro zajímavost musím říct, že to mi zabralo téměř 3 roky života a opravdu to nebylo tím, že bych se flákala :-D

Za tu dobu se vám ta práce buď znechutí, nebo se s tím smíříte, což je můj případ :o) Za vzhledem součastného webíku stojí moc lidí ať už jde o zajímavé grafiky, redaktory, anglické rodilé mluvčí, kteří pomohli s kontrolou textu, a kopa dalších. A většina z nich se stala i mými dobrými přáteli, a budeme spolu i nadále plánovat další projekty, jako je překlad našeho webíku gta4 do angličtiny a jeden tajný projekt, o kterém zde možná ještě uslyšíte při náboru zájemců :o)
 
Musím říct, že i když to byl pořádný záhul, tak mě to dost bavilo a těším se na další spolupráci.

Veronika "Kajlin" Kailová

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies