GTA.cz

The Music of GTA V: Limitovaná edice již v prosinci Miroslav Biarinec| 03.11.2014 20:35

  

Na oslavu vydání nové verze GTA V, která vyjde již 18.11. 2014 si pro nás R* připravili malou lahůdku. V prosinci tohoto roku vyjde v omezeném nákladu limitovaná edice soundtracku GTA V na CD a vinylu!
The Music of Grand Theft Auto V limitovaná edice obsahuje 59 skladeb.
Celkem je vyrobeno pouze 5 000 kusů (pro celý svět). Do prodeje se dostane od 9. prosince.

Vinylová kolekce bude obsahovat plnobarevný booklet, 6 vinylových desek a navíc i plakát. CD kolekce bude obsahovat tři disky, plakát a zlatý USB flash disk ve tvaru zlaté cihličky.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies