GTA.cz

Vyhraj Xbox 360 s Kinectem, nebo iPad mini s portálem Raketka.cz Honza Svatoš| 26.11.2013 07:32

Využiješ jedinečnou šanci na získání herních konzolí a nadupaných tabletů s herním webem Raketka.cz? Zván je každý, kdo se na portálu zaregistruje a pustí se do soutěžních úkolů, které jsou nejen rozmanité a originální, ale hlavně jsou navrženy tak, aby tě ani v nejmenším nenudily.

 

Soutěžní cesta vede do vesmíru

Cílem tvojí cesty je vzdálená planeta, na které probíhá losování cen. Abys tam doletěl, musíš vybavit svou raketu nejrůznějšími přístroji a moduly. Ty ale získáš jedině za hvězdy, měnu, kterou jsi odměněn po každém úspěšném dokončení úkolu. Je jen na tobě, kolik hvězd získáš, jak dobře vybavíš svou raketu a jakou šanci budeš mít na dokončení strastiplné cesty vesmírem.
Každý den soutěže přinese nový úkol, který tě bude bavit. Ale tebe ze všeho nejvíce zajímají ceny, takže o co budeš hrát?

  1. iPad mini
  2. Google Nexus 7
  3. Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle
  4. Sony Playstation Vita

Nezapomeň, že raketu můžeš do vesmíru vypustit nejpozději 1. 12. 2013, ale úkoly můžeš plnit už dnes. Více už se dozvíš na adrese http://raketka.cz/soutez-s-raketkou-do-vesmiru.

 


Starší zpráva:The Rhythm of Los Santos

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies