GTA.cz

Žádná nová hra od Rockstar Games nejméně do roku 2017 Miroslav Biarinec| 20.05.2016 13:27

 

Jak už víte z předchozí novinky Take-Two vydalo zprávu, kde také CEO Strauss Zelnick píše, že Rockstar nevydá  žádnou novou hru ve stávajícím fiskálním roce. Ten trvá od 1. dubna 2016 až do 31. března 2017. To znamená, že jakákoliv hra od Rockstaru vyjde nejdříve v dubnu 2017 nebo samozřejmě později. Avšak může být oznámena dříve. A to i tento rok..nebo dokonce i třeba příští měsíc!

 

Rockstar tituly, včetně Grand Theft Auto V, stále dál vydělávají peníze právě pro Take-Two. A to i bez vydání nové hry. Proto nikdo R* do vydání nové hry nijak zásadně patrně netlačí. Třeba mikrotransakce v GTA Online jsou opravdu velký byznys.

 

Těžko říci co znamená slovo "brzy", které bylo použito v souvislosti s vydáním nových her od R*. Zelnick nedávno škádlil fanoušky s tím, že mají pro letošní E3 velké plány. Stále ale platí, že půjde patrně o pokračování série Red Dead Redemption. Zda tomu tak bude, uvidíme už příští měsíc.

V dubnu tohoto roku unikla možná mapa právě "Red Dead Redemption 2", která naznačovala, že by mohlo jít o prequel k originálu z roku 2010.

A že se až do dubna roku 2017 nové hry od R* nedočkáme svědčí i fakt, že Take-Two očekává 75/25 rozdělení tržeb mezi 2K Games a Rockstar Games pro tento fiskální rok (1. dubna 2016 - 31 března 2017).

 

Tržby za celý minulý fiskální rok byly 1,561 miliardy dolarů. Což je menší pokles z minulého roku kdy byly tržby 1,669 miliardy dolarů.
Celkově byl však fiskální rok 2016 označen jako třetí rok po sobě silnějších příjmů oproti očekávání.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies