GTA.cz

Prodlouženo: Zimní soutěž s GTA.CZ Miroslav Biarinec| 17.01.2015 23:59


 

Tématem naší zimní soutěže je zachytit screenshotem tu nejvíce akční scénu ze hry. Může jít o vaši oblíbenou akční misi, seskok padákem nebo cokoliv jiného co vás s tímto tématem napadne. Výběr dílu GTA a postavy nebo postav, které zdokumentujete, je také na vás. Už se těšíme na vaše příspěvky, a doufáme, že si u jejich hodnocení užijeme stejnou srandu, jako vy při jejich tvorbě.

Ať už vytvoříte cokoliv, zašlete nám to na email gtasoutez(zav)gmail.com společně s Vaším jménem a adresou.
Do předmětu emailu nezapomeňte napsat "Zimní soutěž".
Soutěž potrvá od dnešního dne 4. 1. do 22. 1. 2015 (17. 1. 2015). Vyhlášení vítězů proběhne za pár dní od ukončení soutěže.


1. Cena
Balík cen, který obsahuje:  STEAM klíč na hru GTA San Andreas, oficiální tričko od Rockstar Games s logem GTA V, oficiální triko s dlouhým rukávem GTA V - Los Santos Lifeguard, originální kvalitní samolepku GTA V a odznáček GTA.CZ

2. Cena
Oficiální triko s dlouhým rukávem GTA V - Los Santos Lifeguard a odznáček GTA.CZ

3. Cena
Originální samolepka GTA V a odznáček GTA.CZ


(Velikosti triček jsou již pouze dostupné v omezeném množství pouze v L a XL. Přednost výběru má výherce první ceny.) (Pravidla.)


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies