GTA.cz
GTA.cz English
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK

Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 10 motorek Suzuki?


 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!

Ferrari, Lola, Nissan, ENB, Spiderman a konverzie Richard Chrenek| 19.07.2014 11:33

Je tu víkend a spolu s ním aj dvojitá novinka na IV module, ktorej obsahom sú modely áut Ferrari 150, Lola B12 a Nissan Skyline, spolu s konverziami modelov Prairie a Sadler z GTA V, ENB konfiguráciou Simple, modifikáciou Spiderman pridávajúcou do hry schopnosti tohto filmového a komiksového hrdinu a na záver aj konverzia postavy Tracey z GTA V. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.

 Peugeot, Chevrolet, Dacia a Subaru Richard Chrenek| 18.07.2014 06:20

Ahojte, aj dnešný update bude venovaný IV modulu, pripravil som si v ňom pre vás modely áut Peugeot 206, Chevrolet Corvette, Dacia 1300 a Subaru Impreza. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Ferrari, Buccaneer, Rocoto a Jackrabbit Richard Chrenek| 17.07.2014 16:18

Náplňou štvrtkového updatu na IV module je model Ferrari LaFerrari a konverzie vozidiel Buccaneer a Rocoto z GTA V, spolu s renovovaným modelom pôvodného Towtrucku. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce. 


Ford, Caparo, Citroën, Mitshubishi, Opel, Rancher a Stallion Richard Chrenek| 12.07.2014 06:26

V sobotňajšej dvojitej novinke mám pre vás modely áut Ford Mustang, Caparo T1, Citroën DS3, Ford FR100, Mitsubishi Lance, Opel Kadett a konverzie modelov Rancher XL a Stallion. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


McLaren, Mitshubishi, Tofas a ENB Richard Chrenek| 10.07.2014 08:59

Ahojte, dnes som si pre vás pripravil modely áut McLaren F1, Mitshubishi Evo a Tofas Dogan, spolu s ENB konfiguráciou vhodnou pre stredne výkonné zostavy. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Lamborghini, Porsche, BMW a Mini Richard Chrenek| 07.07.2014 08:42

Ahojte, dnes tu pre vás mám modely áut Lamborghini Veneno, Porsche 918 a BMW M3. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Starší novinky najdete v archivu.

vyhledávání

Reklama

podpořte nás

gta4 box
Podpořte nás tím, že si koupíte originální hru:

(X)zone
PC verze: 599,-

FunStore
PC verze: 550,-

ProGamingShop
PC verze: 19.99€

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Stivyboy - útěk

editorial

Máme tu červen a blíží se prázdniny! Tím jsme ale nejspíš vyčerpali dobré zprávy. PC verze GTA V se stále nekoná a všichni můžeme jen spekulovat, co tedy bude dál. Rozhodně se ale dočkáme dalších updatů pro konzolové verze, které navážou na nedávný High Life, který vyšel 13.5.2014. A těšit se tu také můžete na blížící se letní soutěž, ale o té se brzy dozvíte víc.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneřiOnline hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
Zing.cz
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Hodnocení her
Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!