GTA.cz
GTA.cz English
Reklama

Vítejte na nejnavštěvovanější stránce o GTA v CZ/SK

Víte, že náš San Andreas modul má ke stažení více než 15 aut Jeep?


 
Vaše screeny dne prosím zasílejte ve formátu JPEG na adresu screeny@gta.cz. Do předmětu napište Screen dne a do zprávy prosím napište název screenu a hlavně AUTORA!

Aston Martin, Khamelion a Lamborghini Richard Chrenek| 23.04.2014 23:58

Ahojte, dnes tu pre vás mám model auta Aston Martin V12 spolu s konverziou Khamelionu z GTA V a modelom Lamborghini LP570-4. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Fugitive, Peugeot, Porsche, ENB a Los Santos Customs Richard Chrenek| 19.04.2014 09:00

Je tu opäť víkend a spolu s ním aj dvojitá porcia modifikácií na IV module. Dnešnými modifikáciami sú modely áut Fugitive, Peugeot 307 a Porsche 918 Spyder, spolu s dvoma ENB konfiguráciami a modifikáciou Los Santos Customs, ktorá po vzore GTA V umožňuje základnú úpravu vozidiel. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce. 


BMW, Ford a McLaren Richard Chrenek| 15.04.2014 16:25

Ahojte, dnes som si pre vás pripravil modely áut BMW Z4, Ford Fiesta RS a McLaren MP4-12C. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


IKCO, Infiniti, UTV, ENB a Max Payne IV Richard Chrenek| 13.04.2014 10:45

S dvojitými updatmi pokračujeme aj na IV module, v tom dnešnom nájdete modely áut IKCO Paykan, Infiniti FX45 a úžitkové vozidlo UTV, spolu s modifikáciami iCEnhancer a Utra Realistic Graphics meniacimi grafiku hry a taktiež mód Max Payne IV, pridávajúci do hry Bullet Time a úskočný manéver z prvého dielu tejto hry. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


2x Jaguar a Subaru Richard Chrenek| 11.04.2014 15:45

Ahojte, dnes tu pre vás mám model auta Subaru BRZ spolu s dvoma verziami Jaguara C-X75. To je na dnes odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


BMW, Audi a realistický handling Richard Chrenek| 09.04.2014 23:59

Ahojte, dnes som si pre vás pripravil modely áut BMW M3 a Audi RS3 spolu s modifikáciou realistického handlingu. Na dnes je to odo mňa všetko, dovidenia nabudúce.


Starší novinky najdete v archivu.

vyhledávání

Reklama

podpořte nás

gta4 box
Podpořte nás tím, že si koupíte originální hru:

(X)zone
PC verze: 599,-

FunStore
PC verze: 550,-

ProGamingShop
PC verze: 19.99€

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Stivyboy - útěk

editorial

V dubnovém editorialu nemáme moc událostí, které bychom mohli shrnout. Rozhodně ale musím zmínit předávání prestižních ocenění British academy game awards, kde Rockstar Games obdrželi ceny ve čtyřech kategoriích. Více najdete v této novince. Poté nás čekali slevy na Steamu, kde jste mohli velmi levně nakoupit nejen GTA tituly. No a to je bohužel vše. Žádná PC verze se zatím nekonná... Uvidíme co přinese další čas. Každopádně se alespoň můžete těšit na jednu menší soutěž.

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy